Fan R1G190-AC11-20 Kelvin VBA0009899
%15
7.826,39 TL
9.207,52 TL
Stok Kodu
R1G190
Kategori
Fiyat
* 802,14 TL den başlayan taksitlerle!!
TEKLİF İSTE
WHATSAPP SİPARİŞ
Diameter: 190 mm 190 (Dia.) x 68.5 Dmm Depth 68.5mm
Packs of: 1 pc(s).
Weight/pack: 2.06 kg
EAN: 4028177695375
Customs tariff number: 84145915
Supply Voltage: 48 V dc